Dlaczego lodówka french door z kostkarką to dobry wybór do dużej kuchni?

Potrzebujesz urządzenia, które z łatwością pomieści duże ilości produktów i potraw w odpowiednich warunkach? To zrozumiałe. W końcu każdy z nas chce, aby zakupione produkty, w tym warzywa i owoce czy nabiał, jak najdłużej pozostawały świeże, a nikt z nas nie lubi marnowania żywności. Niestety niewłaściwe przechowywanie produktów również wpływa na ich trwałość. Dodatkową zaletą takiego urządzenia z pewnością jest obecność kostkarki. Jaki model wybrać? Zdecydowanie sprawdzi się rozwiązanie, jakim jest lodówka french door z kostkarką. Lodówka typu french door to również idealny wybór dla posiadaczy dużych i przestrzennych kuchni. Nie jesteś pewien, czy to odpowiedni wybór dla Ciebie? Dowiedz się, czym może Cię zaskoczyć lodówka Samsung french door.

Lodówka French Door z kostkarką – nowoczesne rozwiązanie w kuchni

Nie da się ukryć, że lodówki nie należą do urządzeń, które kupujemy często. Choć podstawową potrzebą wielu osób przy zakupie nowej lodówki jest to, aby służyła nam jak najdłużej, czasami z różnych przyczyn musimy wymienić ją na nowszy i bardziej zaawansowany technologicznie model. Przykładem takiego urządzenia jest właśnie lodówka French Door z kostkarką do lodu. Okaże się odpowiednim wyborem zarówno dla osób, które potrzebują dużej lodówki z odpowiednią ilością wolnej przestrzeni do przechowywania, jak i tych, które poszukują nowoczesnego i eleganckiego urządzenia.

Lodówki French Door a przestrzeń w Twojej kuchni

W wielu sytuacjach podczas zakupu lodówki kluczowym kryterium okazuje się ilość wolnego miejsca, w którym możemy umieścić nowe urządzenie. Stąd jedni użytkownicy będą musieli poprzestać na modelach jednodrzwiowych, innych zachwyci wygląd urządzenia, jakim jest lodówka typu french door. Takie modele bez wątpienia okażą się fantastycznym rozwiązaniem w przypadku dużych i przestrzennych kuchni. Czy oznacza to, że lodówka french door z kostkarką będzie złym wyborem przy mniejszej kuchni? Niekoniecznie. W takiej sytuacji jest to zależne od rozmieszczenia innych urządzeń, a także obecności dodatkowych szafek. Jeśli zależy nam na lodówce Samsung french door, możemy zrezygnować z kilku szafek, a przechowywaną w nich żywność umieścić w lodówce, dzięki czemu przedłużymy jej trwałość.

Lodówka Samsung French Door – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Interesuje Cię lodówka typu french door, ale zupełnie nie wiesz, czym kierować się przy jej wyborze? Oprócz sprawdzenia wymiarów interesującego nas urządzenia warto zwrócić uwagę także na inne elementy, jak chociażby energooszczędność.

Wiele osób uważa, że lodówka to sprzęt, który generuje bardzo dużo prądu, jednak wiele dostępnych obecnie modeli przeczy temu stwierdzeniu. Przykładem są modele lodówek dostępne w ofercie marki Samsung, które jednocześnie są najchętniej wybieranymi modelami lodówek w Polsce*.

Oprócz tego dostępne aktualnie modele posiadają technologie, które sprawiają, że z urządzenia korzysta się w sposób przyjemniejszy, jak i bardziej intuicyjny, a dodatkowo są w stanie ograniczyć zużycie energii. Na uwagę zasługuje tryb AI Energy Mode, który w oparciu o wzorce użytkowania optymalizuje pracę urządzenia tak, by zużywało nawet do 15%** mniej energii elektrycznej. Przekonaj się, czy to rozwiązanie dla Ciebie!

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

* W segmencie lodówek; na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie 01.2007-03.2023 r. oraz badania Kantar Polska z 27.11.2020 r. przeprowadzonego na zlecenie Samsung.

** Wyniki testu są oparte na porównaniu zużycia energii przez urządzenie przy użyciu trybu AI Energy i bez korzystania z trybu AI Energy; uruchamianego przez aplikację SmartThings. Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków i sposobów użytkowania. Dotyczy wybranych urządzeń. ** Aplikacja SmartThings jest dostępna na urządzeniach z systemem Android (wersja 8.0 lub wyższa) i iOS (wersja 13 lub wyższa). Wymagane połączenie Wi-Fi i posiadanie Samsung Account.